Witam mireczków! Kolejny…

Witam mireczków! Kolejny miesiąc – nie najlepszy, ale z małym nakładem czasowym też się da zarobić #dawisekzarabia
W tym miesiącu zarobiłem: 265,8zł.

Chcecie zacząć zarabiać? Warto wiedzieć, że w weekendy/święta jest bardzo mało ankiet, także jak chcecie dorobić sobie w weekend to nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei, bądźcie cierpliwi i dajcie sobie więcej czasu! Istotne jest też to, że im dłużej jesteście to tym więcej ankiet macie.

Na tych stronach zarabiałem:
Opinie.pl – W sierpniu zarobiłem około 20 złotych! Po prostu zrobiłem kilka ankiet i tak się troszkę uzbierało. 20 złotych za 2-3 ankiety po kilka minut.

pokaż spoiler Bez reflinka: http://opinie.pl

Surveyo24.pl – Zarobiłem około 16 złotych. Portal bardzo polecam, jeśli poświęcałbym troszkę więcej czasu to można byłoby około 30 zł wyciągnąć miesięcznie.

pokaż spoiler http://surveyo24.com

Ysense.com (stare clixsense) – portal po angielsku, ale wszystkie ankiety po polsku. Zarobiłem ~38zł. Zdecydowanie najlepszy portal – W tym miesiącu była wielka zmiana na tej stronie – wreszcie można wypłacać na paypala – jeśli ktoś w tym miesiącu się do niego zraził to warto dać drugą szansę, bo twórcy niestety testowali wszystko w trakcie tego miesiąca i zarobki były średnie – ale widzę, że idzie to w bardzo dobrą stronę. Dalej mój top1 portali.

pokaż spoiler http://ysense.com

Studentswatch – W tym miesiącu zarobiłem około 27zł – mało ankiet, średnio płatne, ale koniec końców da się zarobić :). Ważne – warto podać, że mieszkacie na wsi, ponieważ mają duży brak na takich ankieterów!

pokaż spoiler http://studentswatch.pl

Poznaj.to – zarobiłem 13 złotych i 80 groszy. Portal nie jest zły, ale kokosów nie ma.

pokaż spoiler http://poznaj.to

Teraz coś innego. Gra! Jeśli graliście w plemiona lub coś tego typu to wam się na pewno spodoba!
MyProfitLand – Nic nie musicie wpłacać (chociaż możecie, żeby szybciej brać z tego profit). Na stronie rozwijacie swoją firmę i również pracujecie u innych graczy. Gra strategiczna, obecnie wyciągnąc z gry mogę około 10 euro, mogłem trochę więcej, bo zainwestowałem dalej w grę. Na początku będziecie ledwo się utrzymywać, ale potem wychodzą nawet fajne sumki :). Nawet jeśli by się na tej grze nic nie zarabiało to i tak bym grał! Po założeniu konta bardzo polecam ten poradnik – https://zarabiam.com/showthread.php?tid=158168

pokaż spoiler http://myprofitland.com

Prolific – Brak reflinka. Strona bardzo fajna, zarobiłem na niej około 46zł. Najlepiej płacąca strona, ale minusem jest to, że ankiety szybko schodzą, warto mieć otwartą zakładkę i zerkać co jakiś czas. Normalnie wyścig szczurów.

I-say.com – Strona bez reflinka, zarobiłem około 10zł, ale mimo wszystko stronę lubię. Średnia strona – ale korzystam, bo warto łapać każdy grosz 🙂

Klub Kantar – W tym miesiącu zarobiłem około 35 zlotych. Ten miesiąc byłby bardzo słaby, ale uratowała mnie jedna ankieta za 32 złote (14 dni uzupełniam napoje które piłem danego dnia – zajmuje około 3 minuty jeden dzień).

LifePoints – na stronie zarobiłem 30 złotych, wbijałem średnio dwa razy dziennie. Ale jednak końcowo kończę z tym portalem. Po prostu bolało mnie to, że czasami można było robić ankietę 10 minut i przez jakiś błąd nie dostawałem punktów, a na wsparcie od strony nie ma co liczyć.

[ #ankiety #zarabianiewinternecie #zarobek #zarobki #zarabianie #internet #paypal #biznes #pieniadze ]