#anonimowemirkowyznania…

#anonimowemirkowyznania
Cześć,

Na początku zaznaczę, że ten wpis jest w 100% na serio, więc proszę o darowanie sobie memów z baitem. Zanim pękną dupy stulejarzy – tak, jestem #p0lka czy kim tam chcecie. To co robię jest zgodne z moja moralnością, wiec darujcie sobie obelgi.

Jestem dziewczyną lvl 19, mam konto na instagramie z 30k obserwujących – nic specjalnego, głównie selfie i trochę szczucia cycem.

Po licznych wiadomościach od followersow postanowiłam trochę na tym zarobić – planuje mianowicie za drobna opłata dodać zainteresowane osoby do listy bliskich znajomych, którym na wyłączność będę wysyłała pikantniejsze zdjęcia (ale zgodne z regulaminem insta, czyli w bieliźnie).

Wpływy z tego co się orientuje mogą być spore (kilka k miesięcznie), ale nie chce zakładać działaności, bo chyba nie ma PKD na dodanie kogoś do bliskich znajomych czy pokazywanie dupy na zdjęciach xD. Poza tym dochodzą koszta prowadzenia takiej działalności.

Jak to najlepiej zorganizowac, żeby nie mieć problemów? Myśle o kodach paysafecard, ale co w przypadku gdy regularnie będę przelewać te kasę na konto bankowe? Jestem kelnerka, wiec co miesiąc wpływa mi na konto ustawowa minimalna (resztę mam z napiwków). Czy skarbówka monitoruje konta bankowe (a może samo paysafecard)?

Dziękuje za merytoryczne rady.

#podatki #zus #biznes #pysafecard

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży