Ale kisnę xDDD Kojarzycie…

Ale kisnę xDDD Kojarzycie takiego pana Ryszarda Florka z firmy Fakro i jego inicjatywę „Pomyśl o przyszłości”? Tak w skrócie to generalnie sporo walczą świadomość Polaków skąd się bierze dobrobyt, jak się bogacić, jak wspierać polskie przedsiębiorca, itd. No i kiedyś w jednej książeczce natrafiłem na ich inicjatywę PolskieMarki.info i postanowiłem dodać nieco śmieszkowy wpis o naszych żelkach #gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°) POSZŁO http://polskiemarki.info/home/brand/1028 xD

Gusto to polska, rodzinna firma produkująca żelki i pianki, istniejąca od 1988r. W swojej ofercie posiadają m.in. najkwaśniejsze żelki dostępne na rynku. Dzięki bezpośredniemu marketingowi Gusto doskonale znane jest na portalach internetowych. Główny dostawca żelków portalu wykop. Testowanie bogactwa nowych żelkowych smaków jest ich pasją.

xDD

Kurwa mać, ile razy musiałem się przypominać z dodaniem #gusto do bazy xD no, ale się okazało, że to sytuacja jak z tagami na wypoku, nie trzeba co pół roku przypominać, w końcu zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#firma #biznes #polska #patriotyzm